Siirt Evden Eve Nakliyat | Siirt Evden Eve Nakliye | Siirt Nakliyat

Siirt Evden Eve Nakliyat

Siirt Evden Eve Nakliyat

Siirt Evden Eve Nakliyat olarak bu zamana kadar yapılan tüm hizmet ve hizmetler açısından geçen yıllara baktığımızda neler yapabildiğimizi görüyoruz, geçen yıllardan bu güne kurulan ve geçmişten en sağlam referanslardan gücünü alan firmamız sizlerin tercih ve bizim sizlere verdiğimiz hizmetlerden memnuniyet sebebiyle özgünlüğünü ve sağlamlığını korumaktadır.


bu sektöre giriş yaparken konu ile ilgili hiç bir tecrübeye sahip değilken zamanın ve mücadele ile yarıştığımız onca sene sonra tecrübe ve sektör dalı altında tamamen profesyonellik ile ilerlemekteyiz. Evden Eve Nakliyat sektörü kolay olmadığı gibi müşterilerin taşınması  bir çok stres ve korku yaratabiliyor, çünkü tercih edeceğiniz firma hakkında hiç bir bilgi sahibi olmadığınız gibi ilk defa taşınacağınız içinde güven sorunu yaşayabiliyorsunuz.

Güvenli tecrübeli sektöre odaklı bir firma ile yapmak isteğiniz anlaşmada güvenebileceğiz tek kısım gerekli belgelere sahip olunması bunu anlamanız ise görüşme sağladığınız firmanın açık adresine gidilip bunların var olup olmadığını sormaktır. Böylece sizlerin taşınması için her hangi aksi bir durum söz konusu olmayabilir, her taşıma şirketinin taşıma prensibi ayrı olduğu gibi müşterilerine sunacağı hizmetler de kısıtlı olabiliyor.

Biz Siirt Star Evden Eve Nakliyat olarak sizlere sunacağımız hizmetler bu zamana kadar piyasada yok denecek kadar az olup bunları yapabilmesi için tecrübe gerektiren konulardır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin bir kaçından şöyle bahsedebiliriz. Bizleri aramanız bizleri tercih etmeniz halinde sizleri ofisimize davet edip sizlere öncelikle konu ile alakalı görüşme sağlanıyor sizlere sahip olduğumuz tüm kurumsal yetki belgelerimizi göz önünde bulundurarak sahip olduğumuz firma kurumsal olduğunu beyan etmek.

Yapılan bu görüşme sonrası anlaşmaya varıldığında sizlere bundan sonraki ilk ve tamamen bizde uygulanan Eksper hizmetidir. Peki bu eksper nedir? bu hizmet sizler ile yapılan görüşme sonrası özel binek araçlarımız  ile evinize gelip sizlere ait olan ve taşınması gereken malzeme ve eşyayı incelenmektedir. Yapılan bu inceleme sonucunda eşyalarınızın hassasiyeti ve kullanılacak malzemeyi göz önünde bulundurularak kesin bir fiyata varılması olacaktır.

Ayrıca Evden Eve Nakliye yapılacak araç boyutunu ayarlamak için yapılan bu hizmet tarafımızdan siz değerli müşterilerimize her hangi bir ek ücret talep etmeden gönderiyoruz, yapılan bu hizmetimizden dolayı kesinlikle bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir.

SİGORTALAMA

Bu hizmet ile ilgili bir çok müşteriler sorun yaşamıştır, yapılan taşıma sonrasında eşyalarda oluşan hasar ve zararlar sigorta yapılamayan hiç bir eşya taşıma, müşteriler için maalesef yapılan hiç bir çaba işe yaramayacaktır. Sigortası yapılmayan bir yükün sorumlusu sadece sizler olursunuz ama biz Star Evden Eve Nakliyat olarak sigortasız hiç bir yük taşımazken yapılan anlaşma sonrasında sizlere sigorta talebinde mutlaka beyan ediyoruz, çünkü yapılan taşıma sonrası oluşan hasar ve zararlar yapılan sigortalama sayesinde eşyalarınızın değerini almak gibi bir yetkiniz olur.


AMBALAJ VE PAKETLEME

Bu işlem ile beraber müşterilerimiz evinizdeki odalarda bulunan ufak tefek mutfaktaki bardak ve çanak gibi malzemelerinizi sizler topluyorsunuz. Dilerseniz hiç bir şekilde yorulmadan, evinizden sadece özel eşyalarınızı alıp çıkabilirsiniz. Toplamalı dediğimiz bu hizmet sizlerin talepleriniz doğrultusunda sizlere iki kişilik ekipten oluşan personellerimizi gönderip yukarıda belirtiğimiz ufak tefek ve mutfaktaki bardak, çanak ve giysilerinize kadar toplanmasını sağlayıp taşınmaya hazır bir vaziyette bırakılır.

Taşınma zamanınız gelince geriye kalan mobilya, beyaz eşya, koltuk takımı ve yemek takımı gibi tüm eşyalar sizlere özel olarak üretilen eşya ambalajı için malzemelerle sarmalayıp darbeye çizilmeye kırılmaya son derece sağlam olan balonlu patpat ile ambalajını yapıyoruz. Son derece uzman profesyonel olan uzman kadromuz ile taşıma için hazır hale getirdikten sonra taşıma işlemini başlatıyoruz.

SİİRT ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Günümüzde ve hayatımıza neredeyse yeni giren bu teknoloji harikası olan asansörlü sistem işlerimizi oldukça kolay hale getiriyor asansörlü sistem ile taşınan eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden daha sağlıklı sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmenizi sağlar. Binaların en yüksek katlarına bile ulaşan bu sistem ile artık yüksek katlarda oturanlar için yüksek miktarda paralar vermeye son veriyor, bu sistem araç üzerinde montajlı olup istenilen her yere götürülebiliyor ulaşılması zor katlara kolaylıkla sizleri ulaştıran bu sistem eşya ve malzemeyi üstüne koymak amaçlı sepet ve bu sepetin kızaklı raylar ile yukarı yada aşağı çıkıp inmektedir. Sizlerde Siirt Evden Eve Nakliyat hizmetini bizlerle ayrıcalıklı bir şekilde profesyonel olarak alabilirsiniz.


ARAÇ FİLOMUZ

Araçlarımız son teknoloji harikası olan ve üst düzey teknoloji sertifika belge onaylı tamamen Siirt Evden Eve Nakliyat hizmetinde kullanmak amaçlı üretilen çelik kasa araçlardır kasanın dışı tamamen çelikle kapalıyken iç dizaynı tamamen halı ile kaplanmış olup son derece titizlikle inşa edilmiş araçlardır. Her eşyaya uygun boyutta araçlarımız mevcut olup küçük boy orta boy ve büyük boy olarak araç filomuzda mevcuttur sizlere daha bir çok hizmetlerimizi açıklayabiliriz.

İLETİŞİM

Sizler bu hizmetleri bizimle taşıma keyfini yaşarken kendiniz görmeniz daha iyi olmaz mı? O halde bizimle iletişime geçmek için  ne bekliyorsunuz. Uzman kadrodan oluşan ekibimiz ile her günün her saatinde sorunsuz ve kesintisiz hizmet sunmaya hazırız. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!