Siirt Şehirler Arası Nakliyat | Siirt Şehirler Arası Taşımacılık

Siirt Şehirler Arası Nakliyat

Siirt Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerimiz tüm yenilik ve standartlara uygun olarak devam ediyor. Sizin yükünüz ile beraber yol aldığımız bu yolda sizin ile beraber sonlandırmak istiyoruz, sizler olduğunuz sürece bizler hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Şehirler Arası Nakliyat şehir içi yapılan nakliyat gibi tamamen sorumluluk gerektiren bir faaliyettir, bizim sizlere sunduğumuz kaliteli ve dürüst taşımacılık bizleri her gün bir basamak daha yukarı taşımakta.

Şehirler Arası Taşımalarda bütün müşterimizin her bütçesine uygun fiyat çizelgesi ile sizlere en uygun şekilde bir hizmet vermek adına yeni projeler ile gündeme oturmak amaçlı çalışmalarımız devam ediyor, bu konuda sizlerin de desteğiyle bu sektördeki alanımızı genişletiyoruz. Siirt Şehirler Arası Nakliyat işlemlerinde müşterilerimizin en çok sorun yaşadığı konuların başlıca firmalar tarafından dile getirdikleri gerekçelerin arkasından durmamalarıdır.

Bizler sizlere burada yazılan sizlerle konuşulan tüm hizmetlerin tamamen arkasındayız, ister iseniz sözlü ve dilerseniz yazılı sözleşme yapılarak taşıma işlemlerini tamamen güvence altına alıyoruz, sizlere sergilediğimiz bazı hizmetlerimiz şunlardır... Bir çok müşterimizin merak ettiği ve ilk iletişim kurulduğunda bizlere sorulan ilk sorulardan biri olan taşıma işlemlerini nasıl yapıyorsunuz? Sorusuna sizlere buradan verdiğimiz hizmetleri maddeler halinde belirtiyoruz. Öncelikle bizlerle iletişim kurmanız halinde sizlere bina katlarınızı ve eşya durumuna göre fiyat belirlemekteyiz. Bu konuda anlaşmaya varıldığında sizlere ilk talebimiz eksper olacak.

TAŞIMA ÖNCESİ KEŞİF

Eksper hizmetini sunmak sizler normal olarak merak içindesiniz nedir bu eksper, ve ne işime yarar? eksper hizmeti Siirt Şehirler Arası Nakliyat yapılan hizmet dahilinde sizlerden mail üzerinden evinizin odalarındaki eşyaları tümüyle video veya resim olarak çekip bizimle paylaşmanızdır. Yapılan bu çalışma sonucu taşınma zamanınız geldiğinde sizin taşınacak olan eşya ve malzemelerinize göre uygun araç ve malzeme hazırlamak olacaktır.

Bir başka konu olan günümüzde bazı müşterilerimize özellikle eksiksiz olarak gönderme ricasında bulunduğumuz halde çekilen video veya resim eksik şekilde tarafımıza gönderiliyor. Bu sefer taşınma esnasında ne yazık ki ufak sorunlar yaşanabiliyor. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak adına özellikle tam ve eksiksiz bir şekilde bizim tarafımıza bunları sağlamanızdır. Evden Eve Nakliyat yapacağınız firmanın kurumsal olup olmadığını mutlaka geniş çaplı bir araştırma yaparak yeterli bilgiye sahip olunuz, aksi taktirde Siirt Şehirler Arası Nakliye yaparken her türlü sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

PAKETLEME AMBALAJ

Bu hizmet ile sizlere en güvenli bir taşıma sağlamak amacıyla siz değerli müşterilerimizin eşyalarını birinci sınıf üst düzeyde bir taşıma sağlamak amaçlı verdiğimiz hizmettir. Sizlerin eşyasını birinci kalite malzeme kullanarak paketleme ve ambalajını yapıyoruz Siirt Star Şehirler Arası Nakliyat olarak günümüzde taşıma sektörünün vazgeçilmezi olan ambalajlama hizmeti hemen hemen tüm müşterilerimizin vazgeçilmezi ve olmaz sa olmaz haline gelmiştir.

Bu sistemde müşterilerimizin tercihine göre sizlere nakliyat firmamız iki seçenek sunmaktadır. Sizlerin toplamalı hizmet almak istiyorum demesiyle sizlerden sadece özel eşyalarınızı alıp gerisini ekibimiz tarafından taşınmak üzere bütün eşyalarınız ambalajlanıp paketlenmesi yapılır. Mutfaktaki bütün kırılacak eşyaların araları karton ve ya gazete ile beslendikten sonra taşınmaya hazır kolilere konulup bekletilir. Salon oturma gurupları son derece eşya transferine uygun amaçlı üretilen koltuk kılıfları beyaz eşya kılıfları ve kauçuk malzemeler ile sarılmaktadır.

MARANGOZ MONTAJ

sizlere daha iyi bir hizmet vermek için kendi alanımızda çekirdekten yetişme dediğimiz ustalar yetiştirmekteyiz. Bu ustalarımız profesyonel bir şekilde eğitim alarak bu seviye getirilerek sizlerin hizmetinizdedir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Eşyanın bir ilden başka bir ile transferini sağlamak için günümüzde en kolay bir şekilde yapmamızı sağlayan ve sırtımızdaki yükü hafifletmeye yarayan bir takım seçenekler vardır, ama piyasada paha biçilmez olan bu asansör sistemi günümüzde sağlam firmalar hariç hiç kimsede bulundurulması zor bir icattır. 45 metre uzayabilen bu makineler istenilen katlara kurulabiliyor ve tamamen zahmetsiz bir taşınma sonucuna varılıyor.

Siirt Şehirler Arası Nakliyat sektöründe uzman kadro ekip ve ekipmanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz sizlere konforlu ve sıkıntısız bir şekilde taşımak yapmak için bunun yanında son model araçlarımızla birlikte eşyalarınızı güven ve ışık hızıyla sevkini yapıyoruz tamamıyla kapalı saç Evden Eve kasalı olan bu araçlar hem içi hem de dışı olmak üzere tamamıyla özel olarak tasarlanıp sizlerin hizmetindedir. Sizlerde Star Nakliyat farkıyla taşınma için bizlere İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!